poniedziałek, 11 września 2017

Sprawdź PAKIET - holenderski online


Nauka holenderskiego on-line. Zamawiasz jeden z pakietów i uzyskujesz dostęp do ćwiczeń. Każdy z pakietów  jest obszerny i liczy 6-10 stron A4, zawiera szereg ciekawych zadań pisemnych. Pracujesz na prostych zdaniach: tłumaczysz, uzupełniasz i zadajesz pytania. Możesz też na bieżąco kontaktować się z nauczycielem. Holenderski od podstaw tylko z nami!

Nauka holenderskiego - praktyczne ćwiczenia 

Nie zwlekaj dłużej i ćwicz swój holenderski, aby móc przejść przez proponowane pakiety, musisz mieć już podstawy, poziom A1/A2/B1. Wsparcie nauczyciela gwarantowane. Odpowiedź na każde pytanie. Holenderski online w zasięgu... myszki!


PAKIET 'Praca'w Holandii'

NOWOŚĆ NAUKA HOLENDERSKIEGO METODĄ NATURALNEJ STYMULACJI

TEMAT: Sprzątanie domów, pierwszy pakiet za darmo, wystarczy kliknąć w link i korzystać z dostępu do filmiku oraz 2 tekstów. Metoda nazwaną naturalną, ponieważ to działa tak samo jak u dzieci, najpierw słuchanie... a potem następuję cała reszta.


Powodzenia, korzystajcie i prosimy o recenzje w komantarzach.

PAKIET 1 - 'Czasowniki w zdaniach holenderskich'

Nauczysz się rozkminiać zdania pod kątem czasowników w każdej formie, będziesz się uczył poprawnej odmiany w różnych czasach, będziesz tworzyć tryb rozkazujący oraz różnego rodzaju pytania a dodatkowo poszerzysz zakres swojego słownictwa tłumacząc wiele zdań. Pakiet dostępny na 2 poziomach - A2 oraz B2. Holenderski online tylko z nami!

                  

PAKIET 2 - 'Polubić przymiotniki - opisywanie sytuacji'

Polowanie na przymiotniki! Już nigdy nie będziesz mieć wątpliwości, które słowo jest przymiotnikiem i do czego ono w ogóle nam jest potrzebne w języku. Stopniowanie przymiotników. Przymiotniki dotyczące nazw różnych materiałów. Tworzenie zdań, pytań, tłumaczenia. Holenderski od podstaw na specjalnej platformie!

PAKIET 3 - 'Po co mi te przysłówki - rozwijanie słownictwa?'

Utworzysz mnóstwo zdań i  będziesz wiedzieć, które słowo jest przysłówkiem, co w konsekwencji sprawi, że zaczniesz lepiej mówić! Przećwiczysz przysłówki, ale jednocześnie powtórzysz na prostych przykładach budowę oraz składnie w holenderskim! Holenderski - podstawy!

PAKIET 4 - 'Słówko ER w holenderskim'

Ten pakiet liczy aż 10 stron! Bardzo obszerna analiza tego dziwnego słówka er. Tworzysz zdania i w niewiarygodnie szybkim czasie poszerzasz  swoje słownictwo, przy czym - w dosłownie każdym zdaniu - napotkasz słówko er. Dowiesz się zatem, w jakich zdaniach należy go używać. A po co Ci to? Po to - abyś mógł szlifować swój niderlandzki! Holenderski online jest możliwy!

PAKIET 5 - 'Wakacje i turystyka'

Wybierasz się na wakacje po Holandii? Rozmawiasz z Holendrami o swoich podróżach? Pakiet ten zawiera ogromny zasób słownictwa związanego z każdego rodzaju wakacjami: ciepłe kraje, wycieczka samochodowa, autokar, samolot itp. Twoim zadaniem będzie tworzenie prostych zdań, pouczysz się nowych słów a jednocześnie poćwiczysz budowę holenderskiego zdania. Słówek można się najszybciej nauczyć tylko w kontekście!

Chcesz wiedzieć więcej - napisz do nas. Skorzystaj z formularza kontaktowego po prawej stronie. Zajrzyj również na nasz Facebook, po jeszcze więcej informacji na temat nauki języka holenderskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz